Dan otvorenih vrata Gimnazije Livno 2019.


U srijedu 8. svibnja 2019. Gimnazija Livno otvorit će svoja vrata učenicima osnovnih škola Ivana Gorana Kovačića (od 12:30 sati) i fra Lovre Karaule (od 11:00 sati). Učenicima će biti prezentirani programi i pojedinačne prednosti opće, jezične i prirodoslovno-matematičke gimnazije. Na Info pultu učenici devetih razreda moći će se informirati o životu gimnazije, suradnji, aktivnostima, svakodnevici iz prve ruke. U pratnji svojih nastavnika i gimnazijalaca voditelja učenici devetih razreda, budući srednjoškolci, sudjelovat će u radioničkim aktivnostima u kemijskom laboratoriju i kabinetu fizike, znanje iz engleskog, latinskog i hrvatskog jezika, matematike, biologije učenici će moći kroz zabavne aktivnosti i računalne igre provjeriti u učionicama škole, a športske vještine na školskom igralištu. Dragi devetaši, uživat ćete i u glazbenoj poslastici, a najuspješnije učenike očekuju prava slatka iznenađenja. Dobro nam došli, budući gimnazijalci. Budite dio naše uspješne i poštovane zajednice.

Attachments area

Komentari su zatvoreni.