DANI OTVORENIH VRATA „UPOZNAJTE GIMNAZIJU LIVNO“

Federacija Bosne i Hercegovine
Hercegbosanska županija

GIMNAZIJA LIVNO
Livno, 3. svibnja 2018.

P O Z I V N I C A s protokolom
učenicima devetih razreda, nastavnicima, stručnim suradnicima i upravi OŠ „Ivan Goran Kovačić“ iOŠ „Fra Lovro Karaula“
za DANE OTVORENIH VRATA „UPOZNAJTE GIMNAZIJU LIVNO“

Poštovani,

u utorak 8. svibnja 2018. godine s početkom u 10:45, 11:45 i 12:20 sati s radošću vas čekamo širom otvorenih vrata u našoj školi. Pripremili smo za vas uz kratak pozdrav, malo glazbe uživo, mini športska natjecanja u odbojci, košarci i badmintonu, zanimljive kvizove, igre, atraktivne pokuse i info pult na kojemu učenike gimnazije možete pitati sve o upisu u gimnaziju, školovanju u gimnaziji, kako do knjiga, tražiti savjete, prelistati gimnazijske godišnjake, saznati još ponešto o životu gimnazije.

PROTOKOL

10:45/11:45/12:20-dolazak učenika, preuzimanje listića s brojevima i shemom obilaska, šetnja školom
11:00/12:00/12:30-okupljanje u holu ispred zbornice, obraćanje ravnateljice, nastup članova gimnazijskog banda
11:15/12:15/12:45-kvizovi, pokusi, igrice, igre, športska natjecanja prema shemi na listićima (skupine vode učenici Gimnazije)