Gimnazijski zbor sudjelovanjem uveličao proslavu dana škole KŠC “Sv.Josip” u Sarajevu


Jučer su u KŠC “Sv. Josip” u Sarajevo otputovali članovi vokalne skupine i školskog benda kako bi sudjelovali na priredbi upriličenoj povodom 23 godine postojanja Katoličkog školskog centra “Sv.Josip” iz Sarajeva. U prepunoj dvorani upravo su učenici naše škole, naši zboraši svojim nastupom otvorili svečanost. Izvedbom su zablistali, mladošću i vedrinom zaslužili pljesak i odobravanje. Devedeset minuta izvrsne kazališne, baletne i glazbene predstave učenika KŠC-a pratilo je preko 400 gledatelja. Ponovo su naši učenici kvalitetom izvedbe, odgovornim odnosom prema povjerenom zadatku dostojanstvenim vladanjem pokazali da su PONOS GIMNAZIJE. Vokalna skupina i školski bend nastupili su pod ravnanjem profesorice Jelene Mandić. Pohvalama i riječima potpore KŠC “Sv.Josip” na kraju priredbe obratio se uzoriti kardinal Vinko Puljić.Komentari su zatvoreni.