Hippo natjecanje i Spelling Bee

23.veljače 2019. u prostorijama naše škole održana je preliminarni krug sedmog međunarodnog natjecanja iz engleskog jezika -English WithoutBordersHippo 2019. Natjecali smo se u dvije kategorije: Hippo 4 (CEFR B1) i Hippo 5 (CEFR B2). U polufinalni krug natjecanja, među 10% najboljih učenika iz Bosne i Hercegovine,  plasirala se Mihaela Perković. Polufinalni krug natjecanja održan je u Mostaru 29. ožujka 2019.

Američki kutak Mostar 15. travnja 2019. godine organizirao je regionalno natjecanje na kojem je sudjelovalo 29 škola i 57 učenika i učenica. Naše učenice Lara Marić i Barbara Konta, u pratnji profesorica Dee Nenadić i Andree Penjak, su bile izvrsne i natjecanje završile u šestom krugu.Hvala svim učenicima  koji su sudjelovali na natjecanju i već tradicionalno ostvaruju izvrsne rezultate.Veselimo se novom natjecanju i novim prilikama za učenje.Komentari su zatvoreni.