Održana finalna natjecanja u sklopu obilježavanja Dana škole

U tjednu iza nas u finalnim školskim natjecanjima u ženskoj i muškoj odbojci i stolnom tenisu postignuti su sljedeći rezultati.

U stolnom tenisu među djevojkama prvo mjesto osvojila je Paula Mioč, drugo Ana Glavurdić, a trećeplasirana je Petra Rubić.
U kategoriji muškaraca u stolnom tenisu prvo mjesto izborio je Stipe Vrdoljak, drugo Mihael Pavlinović dok je treći Luka Pervan.

U ženskoj odbojci u napetom i do kraja neizvjesnom meču pobjedu je izborila ekipa 3. b razreda.
U muškoj odbojci 3. b je opet bio najbolji.

Čestitke pobjednicima, a svima veliko hvala na športskoj borbi i sudjelovanju, a profesorima Željku Špercu i Marku Brčiću na organizaciji i provedbi natjecanja.
Finalni susreti u malom nogometu i potezanju konopca zakazani su za petak 15. svibnja.

VI STE PONOS GIMNAZIJE.