SATNICA I RASPORED UČIONICA U KOJIMA ĆE SE ODRŽATI RODITELJSKI SASTANCI U PONEDJELJAK, 8 LIPNJA 2020.

Federacija Bosne i Hercegovine

Hercegbosanska županija

GIMNAZIJA LIVNO

šk. god.2019./2020.

Roditeljski sastanci trećih razreda održat će se u ponedjeljak, 8. lipnja 2020. s početkom u 9 sati u učionicama:

1. AAnkica Ivković – učionica br. 1
  2. B Matea Knez –učionica br. 4
  3. C s. Marija Papić –učionica br. 9

Roditeljski sastanci prvih i drugih razreda održat će se u ponedjeljak, 8. lipnja 2020. s početkom u 11 sati u učionicama:

1. A Ružica Medo -učionica br. 7
  2. BTanja Niče – učionica br. 5
  3. CGordana Cikojević -učionica br. 14

2.A Omer Jandrić -učionica br. 2

1. B Kristina Krezo-učionica br. 15
  2. C Ružica Gunjača -učionica br. 1

UPUTA: Prilikom ulaska u školu roditelji/staratelji su obvezni pridržavati se epidemioloških preporuka koje će biti na snazi 8. lipnja ( u ovom trenutku obvezno je nošenje zaštitnih maski, dezinfekcija ruku i distanca). Svakako će roditelji/staratelji biti obvezni izvršiti dezinfekciju ruku na ulazu u školu kao i dezinfekciju obuće na barijeri na ulazu i držati propisanu distancu u prostorima škole. Učionice u kojima će se održavati roditeljski sastanci će prije i poslije sastanka biti dezinficirane i prozračene, a roditelji/staratelji će u učionicama sjediti sami pojedinačno (po jedno u klupi) i na propisanom razmaku.

Preloženi Dnevni red roditeljskih sastanaka:

Dnevni red:

1. Uspjeh učenika u učenju i vladanju na kraju nastavne godine uz osvrt na online nastavu
  2. Tekuća pitanja

ravnateljica Gimnazije Livno