Vjeronaučna olimpijada

Županijsko natjecanje iz Vjeronauka

U Osnovnoj školi fra Miroslava Džaje u Kupresu 20. ožujka 2019. održano je Županijsko natjecanje „Vjeronaučna olimpijada 2019“. Tema Vjeronaučne olimpijade ove godine je Obitelj u Božjem naumu. Na natjecanju su sudjelovale osnovne i srednje škole iz Glamoča, Livna, Tomislavgrada i Kupresa (ukupno 21 škola).

Našu školu su predstavljale učenice: Lucija Ištuk, 2.b; Lara Marić, 2.c; Josipa Mihaljević, 3.a i Karla Križan iz 3.c razreda Gimnazije Livno. Mentorica našim uspješnim učenicama je s. Marija Mihaljević.

Ekipa Gimnazije Livno osvojila je drugo mjesto i plasirala se na državno natjecanje. Čestitamo i želimo im puno uspjeha i na državnom natjecanju koje će se održati 30. travnja 2019. u Stocu.

Vi ste ponos Gimnazije.