Jučer je, prigodom obilježavanja ” Svjetskog dana borbe protiv HIV/AIDS-a”, u organizaciji CRVENOG KRIŽA OPĆINE LIVNO, a u suradnji s Domom Zdravlja Livno i livanjskim srednjim školama ( Gimnazija, Srednja ekonomska škola i SSŠ ” Silvije Strahimir Kranjčević” ) održano stručno predavanje o prevenciji od HIV/AIDS-a maturantima triju spomenutih škola.

Predavanje je u isto vrijeme bilo organizirano u Hotelu ” Park ” i u župnom Pastoralnom centru u Livnu. Stručno predavanje su održala dva ( 2 ) liječnika opće prakse i dva ( 2 ) liječnika dentalne medicine iz Doma Zdravlja Livno, koji su ujedno i stručni suradnici Crvenog križa općine Livno. Odziv maturanata na ovo, vrlo korisno, predavanje bio je više nego li dobar, kao i njihovih profesora.
Crveni križ općine Livno se zahvaljuje svim sudionicima ovog događaja, kao i onima koji su nam ustupili svoje prostore (dvorane) za spomenuto predavanje.

Crveni križ Livno