Riječ Ravnateljice

pro 19, 2014

U tjednima pred nama idemo blagdanima u susret.

Katolici će proslaviti najradosniji blagdan-Isusov rođendan 25. 12., a pravoslavni Božić vjernici slave 7. siječnja. Stoga učenicima, djelatnicima i njihovim obiteljima pripadnicima katoličke i pravoslavne vjeroispovijesti želim blagoslovljen Božić i božićne blagdane, provedite ih u miru i ljubavi u krugu svojih obitelji i ne zaboravite dijeliti radost, mir, dobro i ljubav.
Svim djelatnicima, učenicima i vašim obiteljima upućujem najljepše želje za cijelu novu 2015. godinu. Neka 2015. bude godina dobrih rješenja, ispunjenih očekivanja, radosti, zdravlja i uspjeha, ali i naše međusobne suradnje, razumijevanja, ljudske topline na dobrobit svih.

Blagdansko vrijeme iskoristite za druženje i radost, a ostalo slobodno vrijeme kreativno rasporedite osnažujući sebe i promovirajući dobro.

Livno, 19. prosinca 2014. godine
Sanela Popović, prof.
ravnateljica Gimnazije Livno