Ministarstvo znanosti, prosvjete, kulture i športa Hercegbosanske županije raspisalo je Natječaj za dodjelu stipendija redovitim studentima diplomskih studija s područja Hercegbosanske županije za akademsku 2014./2015. godinu.

Ministarstvo će po provedenom natječaju dodijeliti 7 stipendija u mjesečnom iznosu od 150,00 KM u deset jednakih mjesečnih rata za deficitarne visokoškolske studije i to za:
– Studij matematike – tri stipendije
– Studij fizike – dvije stipendije
– Studij kemije – jednu stipendija
– Studij biologije – jednu stipendija.

Odluku o deficitarnim studijskim skupinama, broju korisnika i visini studentske stipendije za akademsku 2014./2015. godinu možete preuzeti OVDJE ili u rubrici dokumenti Ministarstva znanosti, prosvjete, kulture i športa, a Natječaj za dodjelu stipendija u rubrici aktivni natječaji ili OVDJE.

Priopćeno je iz Vlade HBŽ