U preliminarnoj rundi Hippo natjecanja iz engleskog jezika sudjelovao je 10 871 učenik iz BiH, Hrvatske, Srbije, Slovenije, Bugarske, Italije, Makedonije i Crne Gore.
Najbolje rezultate na razinama Hippo 1, 2, 3, 4 i 5 postiglo je 67 finalista.
Na razini Hippo 4 iz cijele BiH u finale su se plasirala samo dva učenika, jedan od njih je Krešimir Jozić, učenik II. A razreda Gimnazije Livno.
Veliko finale 3. međunarodnog Hippo natjecanja održat će se 9. i 10. svibnja 2015. godine u Lido di Jesolo-Venezia u Italiji.

Izniman uspjeh našeg učenika i visok plasman ostalih gimnazijalaca na ovom natjecanju rezultat je discipline, zalaganja i osobnog odnosa prema radu koji suvremenim metodama, samozatajno, neumorno potiču profesorice Ružica Gunjača, Tanja Niče i Davorka Fabrij.
Veliko hvala svim sudionicima preliminarne runde natjecanja, Krešimiru na izvrsnom rezultatu i profesoricama jer na najljepši način promoviraju našu školu, vrijednosti koje njegujemo i ciljeve koje postavljamo.

Vi ste naš ponos!

Ravnateljica