13. 5. 2016. održana VI. večer Gimnazije Livno Ovo je bila noć za pamćenje. Prepuna dvorana Narodnog sveučilišta u Livnu. Devedeset minuta programa glazbene, recitatorske, likovne, sociološke, povijesne i dramske sekcije naše škole. Zajedno smo s gostima iz LDF-a, Gradskog orkestra harmonika KUD „Dinara“ te zbora i solistice prijateljske nam Opće-realne gimnazije Katoličkog školskog centra „Sveti Josip“ iz Sarajeva glazbom, plesom, glumom i poetskom riječju oduševili sve nazočne.
Učenici Gimnazije pokazali su sinoć sjajnim izvedbama, mladošću, strašću i ljepotom kako doista imamo najbolju djecu, živu školu, energiju i budućnost.
Ljubav, kreativnost i profesionalnost u poslu jamstvo su prepoznatljive izvrsnosti. Djelatnici Gimnazije Livno zajedno su kreirali rođendanski poklon školi kojega se ne bi postidjeli profesionalni glazbeno-kazališni ansambli. Svima od srca hvala, a napose javna poruka Katarini i još jednom Katarini, Draganu, Dinku, Hani, Ankici, Ružici, Tanji, Ružici, Kristini, Mariji, Andrei, Ivani, Ivanki,…
VI STE PONOS GIMNAZIJE.
VAŠA RAVNATELJICA