Danas, 3. svibnja posjetili su nas dragi gosti učenici devetih razreda livanjskih osnovnih škola. Njih dvjestotinjak u pratnji svojih nastavnika i uprava škola dočekali smo radosni i prigodnim programom. Nakon prikazivanja promotivnog filma o životu i aktivnostima Gimnazije Livno autora Davida Kotarca učenika drugog razreda drage nam goste vokalno – instrumentalnom izvedbom razveselili su članovi gimnazijskog sastava Slavica Krželj, Ivan Đuran, Jelena Roguljić i profesorica Jelena Mandić. Profesorica Slađana Pejaković i ravnateljica škole prezentirali su programe i prednosti opće, jezične i prirodoslovno – matematičke gimnazije. Učenici su podijeljeni u skupine sudjelovali u aktivnostima po nastavnim predmetima te se uz zabavne kvizove, matematičke, informatičke i športske igre, priče i pokuse, vjerujemo, zabavili i doživjeli našu školu kao poticajnu, suradničku i vrijednu sredinu. Svim učenicima Gimnazije Livno, marljivim i kreativnim profesorima i djelatnicima veliko hvala na lijepom danu. VI STE PONOS GIMNAZIJE.