Neum 2017.

ruj 12, 2017

Nakon prvog seminara održanog u svibnju na Jahorini, 8.-10. rujna ekipa naših gimnazijalaca (Tomislav Kuliš 4.b, Toni Kelava 4.b, David Kotarac 3.c, Ajna Hodžić i Ivana Ćosić iz 3.a) sudjelovala je na drugom seminaru u sklopu projekta Vaša(r) ideja, u organizaciji udruženja Plus u Neumu. Imali smo priliku sudjelovati u jedinstvenom događaju, surađivati i izmjenjivati svoje ideje s mladima iz 4 druga bosansko-hercegovačka grada, te naučiti nešto novo iz područja filma, novinarstva i spisateljstva. Osim u radnoj atmosferi, ostatak dana provodili smo družeći se s drugim mladima, te smo stekli neka nova, vrijedna prijateljstva. Također ističemo i činjenicu da su temperature u Neumu još uvijek ugodne i da je more još uvijek blago prema kupačima. 🙂
Ovim putem se zahvaljujem cijeloj organizaciji, svim sudionicima i našem mentoru, profesoru Dinku Periši. Vrlo sam zahvalna na ovom iskustvu i radujem se finalnoj konferenciji u prosincu, na kojoj ćemo demonstrirati rezultate našeg truda i rada!


Ivana Ćosić, 3.a