Početak nastave

lis 31, 2017

POČETAK ŠKOLSKE 2017./2018. GODINE

Nastava počinje 4. rujna 2017.satom razrednika u 8:00 sati.

1. Učenici prvih razreda gimnazije će se prema popisu koji će biti istaknut na oglasnoj ploči i ulaznim vratima u dvorištu upoznati sa svojim razrednicima. Razrednici će s učenicima prvih razreda prošetati školskom zgradom, a u učionicama će im podijeliti raspored sati, pročitati Kućni red te Pravilnik o ocjenjivanju.
2. Učenici drugih, trećih i četvrtih razreda bit će u svojim učionicama upoznati s rasporedom sati, razrednici će održati sat razrednika te izvršiti upis učenika. Za upis su učenici dužni donijeti svjedodžbu prethodno završenog razreda i 20 KM.
3. Raspored razreda po učionicama bit će istaknut na oglasnoj ploči za učenike.

SRETNO I USPJEŠNO U NOVOJ ŠKOLSKOJ GODINI

Ravnateljica Gimnazije Livno
dr. sc. Sanela Popović