Najavljujemo…Proslava 70 godina livanjske GimnazijePrije 70 godina, odlukom osnivača Gradskog narodnog odbora Livno od 4. ožujka, utemeljena je Gimnazija Livno. Ovog proljeća svečano ćemo obilježiti ovu veliku obljetnicu, prisjećajući se prošlosti i gledajući u budućnost.
Manifestacija “Dani livanjske Gimnazije” trajat će od 29. travnja do 11. svibnja. Pored tradicionalne Večeri Gimnazije i nešto svečanijeg Svečanog školskog sata, pripremamo i Međunarodni susret gimnazijskih zborova i izložbu ”Gimnazija nekad i sad”.
Pozivamo bivše i sadašnje učenike Škole da podijele s nama svoja sjećanja i vizije za budućnost. Stare fotografije, predmete koji nas vežu za prostore Škole (muške i ženske kecelje, patike i triko, maturantske majice i zanimljive anegdote, možete nam poslati na e- poštu (gimnazijalivno2014@gmail.com) i na facebook stranicu (https://www.facebook.com/gimli2014/) ili donijeti u tajništvo škole do 2. travnja ove godine.
Svi predmeti ustupljeni Gimnaziji u svrhu izložbe bit će nakon izložbe vraćeni vlasnicima.


Komentari su zatvoreni.