Održana IX. večer Gimnazije Livno

17. svibnja 2019.
Svečani školski sat i IX. večer Gimnazije
U petak, 17. svibnja 2019. Gimnazija je prigodnim cjelodnevnim programom obilježila dan škole. U 10:30 u Gradskoj športskoj dvorani održana su finalna školska natjecanja u malom nogometu i potezanju konopca. U punoj dvorani Narodnog sveučilišta u 12 sati održan je Svečani školski sat kojemu sunazočili uz učenike, roditelje, djelatnike i prijatelje Gimnazije i predstavnici osnovnih i srednjih škola iz Livna te predstavnici resornog ministarstva. Medalje, pehare i slatka iznenađenja uručena su najuspješnijim učenicima i ekipama škole u nogometu, odbojci, basketu, badmintonu, stolnom tenisu i potezanju konopca. Uz prigodan kratki glazbeno-scenski program na Svečanom školskom satu promovirani su i nagrađeni učenici oslobođeni polaganja mature: 4. A: Sara Čečura, Ivana Ćosić, Ajna Hodžić, Marija Mandić; 4. B: Josip Cikojević, Ivona Karaula, Klara Medo, Martina Periša, Petra Semren, Ana Krezo; 4. C: Lucija Barać, Ivan Đuran, Slavica Krželj, Josip Mihaljević, Iva Pavić, Marija-Maja Pavić.
Temeljem odluke Nastavničkog vijeća od 15. svibnja 2019. učenicom 62. generacije maturanata Gimnazije Livno jednoglasnom odlukom, a nakon provedene procedure bodovanja prema Kriterijima za izbor učenika generacije proglašena je učenica 4. C razreda Slavica Krželj.
Učenici i profesori Gimnazije pripremili su dojmljiv, raznolik program, spoj glazbe, scenskih prikaza i poezije. Toplim pljeskom dobrodošlice pozdravljeni su gosti, zbor Katoličkog školskog centra „Sv. Josip“ iz Sarajeva. U prepunoj dvorani Narodnog sveučilišta u Livnu pjevalo se i govorilo obitelji i ljubavi. Bila je ovo još jedna noć ljepote, talenta, rada i duha Gimnazije.

Uskoro još fotografija s Večeri Gimnazije.
hvalospjev obitelji – ispravljeno

Komentari su zatvoreni.