Početak školske 2015./2016. godine

Nastava počinje 7. rujna satom razrednika u 8:00 sati.

  • 1. Učenici prvih razreda gimnazije će se prema popisu koji će biti istaknut na oglasnoj ploči i ulaznim vratima u dvorištu upoznati sa svojim razrednicima. Razrednici će s učenicima prvih razreda prošetati školskom zgradom, a u učionicama će im podijeliti raspored sati, pročitati Kućni red te Pravilnik o ocjenjivanju.
  • 2. Učenici drugih, trećih i četvrtih razreda bit će u svojim učionicama upoznati s rasporedom sati, razrednici će održati sat razrednika te izvršiti upis učenika. Za upis su učenici dužni donijeti svjedodžbu prethodno završenog razreda i 20 KM.
  • 3. Učenici koji su bili na popravnom ispitu trebaju donijeti 20 KM za svjedodžbu razreda koji su završili (ako to već nisu učinili) i još 20 KM za upis u sljedeći razred.
  • 4. Raspored razreda po učionicama bit će istaknut na oglasnoj ploči za učenike.

SRETNO I USPJEŠNO U NOVOJ ŠKOLSKOJ GODINI

Komentari su zatvoreni.