Početak školske 2019./20120. godine

Nastava počinje 2.rujna 2019. satom razrednika u 8:00 sati prema rasporedu razreda u učionicama. Učenici prvih razreda Gimnazije će se prema popisu koji će biti istaknut na oglasnoj ploči i ulaznim vratima u školskom dvorištu upoznati sa svojim razrednicima. Razrednici će s učenicima prvih razreda prošetati školskom zgradom, a u učionicama će im podijeliti raspored sati,upoznati ih s rasporedom učionica,pročitati Kućni red te Pravilnik o ocjenjivanju.

Učenici drugih, trećih i četvrtih razreda bit će u svojim učionicama upoznati s rasporedom sati i izborne nastave, razrednici će održati sat razrednika te izvršiti upis učenika. Za upis i obvezno osiguranje učenici trebaju donijeti svjedodžbu prethodno završenog razreda i 20 KM.

Raspored razreda po učionicama bit će istaknut na oglasnoj ploči za učenike.
U 8:50 sati predsjednici stručnih aktiva Gimnazije Livno održat će prvi sastanak.
SRETNO I USPJEŠNO U NOVOJ ŠKOLSKOJ GODINI
ravnateljica Gimnazije Livno
dr. sc. Sanela Popović

Komentari su zatvoreni.