Svečana podjela svjedodžbi i nagrada maturantima Gimnazije Livno

 

Danas su razrednici četvrtih razreda i ravnateljica Gimnazije Livno uručili učenicima četvrtih razreda svjedodžbe o završenom četvrtom razredu.

 

Na tri male odvojene svečanosti  za tri četvrta razreda učenicima koji su sve četiri godine ostvarili odličan uspjeh i uzorno vladanje, učenicima oslobođenim mature škola je uručila knjige. Svim učenicima škola je simbolično podijelila i po jednu čokoladu. Odlukom Nastavničkog vijeća, a na temelju Kriterija za izbor učenika generacije, učenicom 63. generacije maturanata Gimnazije Livno jednoglasnom odlukom proglašena je Josipa Mihaljević, učenica 4.A razreda. Sretno mladosti. Vi ste ponos Gimnazije.

4.a

Sara Blatančić

Josipa Mihaljević

ZerinaSalihagić

Ante Vujeva

Ivo Teklić

4.b

Iva Jozić

AndreaMadžar

Ivo Teklić

4.c

Dominik Duvnjak

Ivana Jolić

David Kovačić

Marija Krezo

Karla Križan

Anđela Periša

Komentari su zatvoreni.