Nastava počinje 3. rujna 2018. satom razrednika u 8:00 sati prema rasporedu razreda u učionicama.

1. Učenici prvih razreda Gimnazije će se prema popisu koji će biti istaknut na oglasnoj ploči i ulaznim vratima u školskom dvorištu upoznati sa svojim razrednicima. Razrednici će s učenicima prvih razreda prošetati školskom zgradom, a u učionicama će im podijeliti raspored sati, pročitati Kućni red te Pravilnik o ocjenjivanju.
2. Učenici drugih, trećih i četvrtih razreda bit će u svojim učionicama upoznati s rasporedom sati i izborne nastave, razrednici će održati sat razrednika te izvršiti upis učenika. Za upis i obvezno osiguranje učenici trebaju donijeti svjedodžbu prethodno završenog razreda i 20 KM.
3. Raspored razreda po učionicama bit će istaknut na oglasnoj ploči za učenike.
4. U 8:50 sati predsjednici stručnih aktiva Gimnazije Livno održat će prvi sastanak.

SRETNO I USPJEŠNO U NOVOJ ŠKOLSKOJ GODINI

ravnateljica Gimnazije Livno
dr. sc. Sanela Popović