Sretan 5. listopad

Poštovani profesori i profesorice, stručni suradnici Gimnazije Livno, sutra je 5. listopad Svjetski dan učitelja, nastavnika, profesora odgajatelja, koji se diljem svijeta obilježava od 1994. godine odlukom UNESCO-a. 5. listopad prigoda je ukazati na važnost i presudnu ulogu učiteljskog poziva i angažmana u društvu. I stoga uz čestitke profesorima Gimnazije Livno naglašavam poštovanje društva kao i svoje osobno za sav predan, kontinuiran odgojno-obrazovni rad, strpljenje, viziju, vrijeme i znanje koje ulažete u obrazovanje mladih. Poruka je ovo i učenicima, poštujte predan rad svojih profesora, uzvratite disciplinom, trudom i napretkom.

Sutra, 5. listopada radni je nenastavni dan. Kolegama koji putuju povodom 5. listopada u Graz želimo sretan put.

ravnateljica Gimnazije Livno

dr. sc. Sanela Popović