15. ožujka 2019

Jučer ( 13.3.2019.g.) je, u suradnji Crvenog križa općine Livno sa Službom za transfuziju krvi županijske bolnice u Livnu, provedena organizirana akcija dragovoljnog darivanja krvi maturantica i maturanata Gimnazije iz Livna. Tom prilikom prikupljeno je 20 doza krvi različitih krvnih skupina. Ovo je, također, bilo prvo darivanje krvi naših spomenutih mladih darivatelja. Crveni križ općine Livno im je nakon akcije DDK, u suradnji s Crvenim križem Hercegbosanske županije, bio organizirao i obrok zahvalnosti u restoranu Hotela ” Park ” u Livnu.
Pohvale zaslužuju, pored spomenutih darivatelja i škole iz koje dolaze, i vrlo vrijedne djelatnice i djelatnici Službe za transfuziju krvi županijske bolnice ” Dr. fra Mihovil Sučić ” u Livnu. Crveni križ općine Livno poziva sve one koji to mogu da postanu darivatelji krvi.