U sklopu projekta “Mobile Rock School”, glazbenici iz Mostar Rock School uvrstili su Livno među desetak gradova u kojima održavaju besplatne radionice za mlade rockere.

U suradnji sa Gimnazijom Livno, realiziran je ciklus od ukupno četiri radionice u razdoblju od 13. listopada do 3. studenog 2019. Prve korake u radu, pod vodstvom svestranih mentora Filipa Tadića i Nedima Kurtovića, napravili su osnovnoškolski bend “Insekti” i srednjoškolski bend “Orion”. Novu postavu dobio je Gimnazijski bend “K.R.U.G.” 
Dok entuzijazam još traje, bendovi nastavljaju tražiti stalan prostor za vježbanje. Ako u tome uspiju i nastave marljivo raditi, mogli bismo u budućnosti imati vrlo živu i kvalitetnu rock scenu u Livnu.
Mostar Rock School nudi poduku iz bubnjeva, bass gitare, gitare, pjevanja, klavijatura, saksofona, audioprodukcije, te kreativne elektroničke produkcije. Program je osmišljen s ciljem da razvije vještine muziciranja kod mladih osoba, ali i da približi ljude sa istim interesima kako bi imali što veći izbor za međusobnu suradnju i stvaralaštvo. Bez obzira na glazbeno predznanje, nastavni program je usmjeren i prilagođen polazniku i samom procesu učenja. Više možete saznati na www.mostarrockschool.org


U suradnji sa Gimnazijom Livno, realiziran je ciklus od ukupno četiri radionice u razdoblju od 13. listopada do 3. studenog 2019. Prve korake u radu, pod vodstvom svestranih mentora Filipa Tadića i Nedima Kurtovića, napravili su osnovnoškolski bend “Insekti” i srednjoškolski bend “Orion”. Novu postavu dobio je Gimnazijski bend “K.R.U.G.” 
Dok entuzijazam još traje, bendovi nastavljaju tražiti stalan prostor za vježbanje. Ako u tome uspiju i nastave marljivo raditi, mogli bismo u budućnosti imati vrlo živu i kvalitetnu rock scenu u Livnu.
Mostar Rock School nudi poduku iz bubnjeva, bass gitare, gitare, pjevanja, klavijatura, saksofona, audioprodukcije, te kreativne elektroničke produkcije. Program je osmišljen s ciljem da razvije vještine muziciranja kod mladih osoba, ali i da približi ljude sa istim interesima kako bi imali što veći izbor za međusobnu suradnju i stvaralaštvo. Bez obzira na glazbeno predznanje, nastavni program je usmjeren i prilagođen polazniku i samom procesu učenja. Više možete saznati na www.mostarrockschool.org


U suradnji sa Gimnazijom Livno, realiziran je ciklus od ukupno četiri radionice u razdoblju od 13. listopada do 3. studenog 2019. Prve korake u radu, pod vodstvom svestranih mentora Filipa Tadića i Nedima Kurtovića, napravili su osnovnoškolski bend “Insekti” i srednjoškolski bend “Orion”. Novu postavu dobio je Gimnazijski bend “K.R.U.G.” 
Dok entuzijazam još traje, bendovi nastavljaju tražiti stalan prostor za vježbanje. Ako u tome uspiju i nastave marljivo raditi, mogli bismo u budućnosti imati vrlo živu i kvalitetnu rock scenu u Livnu.
Mostar Rock School nudi poduku iz bubnjeva, bass gitare, gitare, pjevanja, klavijatura, saksofona, audioprodukcije, te kreativne elektroničke produkcije. Program je osmišljen s ciljem da razvije vještine muziciranja kod mladih osoba, ali i da približi ljude sa istim interesima kako bi imali što veći izbor za međusobnu suradnju i stvaralaštvo. Bez obzira na glazbeno predznanje, nastavni program je usmjeren i prilagođen polazniku i samom procesu učenja. Više možete saznati na www.mostarrockschool.org