12. svibnja 2020Vijesti

Povjerenstvo za izbor učenika/učenice generacije 2019./2020. bodovalo je trinaest najboljih učenika četvrtih razreda Gimnazije Livno sukladno Pravilniku o učeniku generacije.

Od trinaest najboljih učenika, onih koji su sve četiri godine ostvarivali samo najvišu prolaznu ocjenu i uzorno se vladali prva je Josipa Mihaljević iz 4.a razreda te je prijedlog Povjerenstva Nastavničkom vijeću da Josipa Mihaljević bude proglašena učenicom generacije jednoglasno usvojen. Čestitke Josipi, koja je na ponos svojoj obitelji i svojoj Gimnaziji.

Na danas 12. svibnja 2020. godine održanoj sjednici Nastavničkog vijeća Gimnazije Livno jednoglasnom odlukom Vijeća polaganja mature zbog odličnog učenja i uzornog vladanja za sve četiri godine gimnazijskog obrazovanja oslobođeno je trinaest najboljih učenika Gimnazije Livno:

4.a

Sara Blatančić

Josipa Mihaljević

ZerinaSalihagić

Ante Vujeva

4.b

Iva Jozić

AndreaMadžar

Ivo Teklić

4.c

Dominik Duvnjak

Ivana Jolić

David Kovačić

Marija Krezo

Karla Križan

Anđela Periša

Učenicima oslobođenim mature i učenici generacije Gimnazija Livno će 22. svibnja 2020. uručiti prigodne nagrade. Ove godine, na žalost, nema Svečanog školskog sata ni Večeri Gimnazije kojom prigodom bismo promovirali naše učenike, no s jednakim žarom i ponosom   u ime djelatnika i učenika Gimnazije Livno i osobno učenicima oslobođenim mature čestitam i želim uspješno, kreativno i svrhovito dalje obrazovanje na, nema sumnje, najboljim temeljima.

dr.sc. Sanela Popović ravnateljica Gimnazije Livno

Od 48 maturanata Gimnazije Livno njih gotovo polovica 23 su ostvarili odličan uspjeh i uzorno vladanje na kraju svog gimnazijskog obrazovanja. Čestitke i iskrene želje za daljim uspjehom. Vi ste PONOS GIMNAZIJE.

Odlični učenici četvrtih razreda u školskoj 2019./2020. godini

4.a

Sara Blatančić

Ivan Ćorić

Tomislav Jurič

Josipa Mihaljević

ZerinaSalihagić

Ante Vujeva

Irena Zrno

4.b

BigitaHrga

Iva Jozić

Josip Krezo

AndreaMadžar

Karla Mihaljević

Matea Šarić

Ivo Teklić

4.c

Dominik Duvnjak

Ivana Jolić

David Kovačić

Marija Krezo

Karla Križan

Sabina Lemo

Slavko Mišković

Anđela Periša

Katarina Periša