Na jučer održanim športskim natjecanjima povodom Dana obrane Livna naši su učenici ponovno postigli zavidan uspjeh. Sjajne odbojkašice Gimnazije Livno su bez konkurencije, ponovno prve. Bravo djevojke, ponosi smo na vas. Nogometaši Gimnazije Livno su osvojili drugo mjesto u natjecanju srednjih škola. Iskrene čestitke talentiranim mladićima. I u utrci smo imali svoje predstavnike, čestitke Loreni Andabak iz 1. D koja je na cilj u kategoriji djevojaka stigla druga kao i za Luku Markova iz 1. B razreda koji je u kategoriji mladića kroz cilj prošao treći.

Završetak obilježavanja Dana obrane Livna za Gimnaziju danas se na osobit način obilježilo dodjelom nagrada za najbolje likovne i literarne radove na natječaju koji je raspisao Grad Livno. Veliko nam je zadovoljstvo objaviti da su u kategoriji literarnih radova za učenike srednjih škola-pisanje kratke priče sva tri prva mjesta pripala učenicima Gimnazije Livno. Prvonagrađeni rad je kratka priča Karle Karaule iz 4. C, drugo mjesto sa svojom pričom zauzela je Kristina Karaula iz 3.c, a trećeplasirani je Ajnur Kaniža iz 4.b. U kategoriji likovnih radova na temu Livno i ja za učenike srednjih škola bit će dodijeljene nagrade za prvo i drugo mjesto. Prvo mjesto pripalo je našoj Valentini Mamić iz 3.a s najboljim likovnim radom na natječaju. Iskrene čestitke svim našim učenicima.

Hvala vam, dragi učenici, što dostojno zastupate našu školu. Vi ste ponos Gimnazije.