Vaš glas vrijedi!

stu 27, 2021

Molimo vas ako možete izdvojiti nekoliko minuta vašeg vremena i tako glasati i podržati naše učenice koje su napisale projekt „Pomoć pri informatiziranju učionica u školi“. Projekt je napisan za projektor i stalak za projektor koji je školi potreban. Jedino uz dovoljno glasova projekt će biti prihvaćen te će nas fondacija Mozaik financirati. Vaših nekoliko minuta nama puno znači, uz nedovoljno glasova sav trud naših učenica se neće isplatiti.
Glasanje traje do 30.11.2021.g.!

Prilikom glasanja:
-Ako nemate svoj profil na stranici lonac.pro potrebna je registracija te prilikom registracije i telefonski broj zbog potvrde identiteta.
-Nakon registracije ili prijave ponovno uđite u ovu poveznicu jer stranica nekada ne radi.

U slučaju nejasnoća javite se na broj 063 680 846.

Predsjednica Vijeća učenika, Marija Sudar
Hvala!