Učenice 2.a razreda Gimnazije Livno Lucija Vujeva, Lucija Batinić i Anđela Ružica Kuliš s mentoricom Andreom Penjak sudjelovale su 2. i 3. prosinca na 3. milenijskom natjecanju u Osijeku. U kategoriji kreativni kalendar tim Luxići u projektu Caseus Cleuna predstavile su na ovom međunarodnom natjecanju osnovnih, srednjih škola i fakulteta iz kreativne industrije, livanjski sir kroz kalendar za 2022. godinu i kroz zabavnu igru s pitanjima o Livnu i Gimnaziji Livno. Cijeli mjesec prosinac uz pomoć našeg sponzora mljekare Eko sir Puđa ostavljat ćemo sir u Hladnjak dobrote ( humanitarni projekt naš škole). Hvala mljekari Eko sir Puđa, gospodinu Niki Hrgi i našoj ravnateljici koja je, između ostalog, bila član prosudbenog povjerenstva na ovom međunarodnom natjecanju održanom na Ekonomskom fakultetu u Osijeku.