Danas su iz Uprave Grada Livno dopremljeni paketi osnovnih prehrambenih namirnica Gimnaziji Livno za “Hladnjak dobrote”. Iskreno hvala gradskoj upravi na vrijednoj donaciji kao i svim građanima Livna, kupcima u tržnim centrima Pavić, Ivanović i Konzum koji pune naše korpe dobrote, učenicima i djelatnicima škole, Centru za socijalni rad Livno, World Hope, svima koji su anonimno punili hladnjak. Vi, koji ne propitujete razloge nečije nevolje, Vi koji dajete kad i koliko možete Vi ste ponos ovog grada. Korisnike “Hladnjaka dobrote” molim neka brinu o hladnjaku, drže ga čistim i zatvorenim, uzmite hranu za dan ili dva, jer će se Gimnazija uz pomoć cijele zajednice nesebično truditi da u “Hladnjaku” uvijek ima hrane. Livanjke i Livnjaci, podijelite višak koji imate jer je nekome to sasvim sigurno jedino što danas ima. Neka bude Dobro.