U petak, 20. svibnja 2022. Gimnazija Livno je prigodnim kulturnim, športskim i edukacijskim programom obilježila Svečani školski sat. U dvorani Narodnog sveučilišta u 12,30 sati održan je Svečani školski sat kojemu su nazočili učenici, roditelji, djelatnici, uprava i prijatelji Gimnazije, učenici i djelatnici osnovnih i srednjih škola u Livnu. Najbolje rangiranim ekipama škole u malom nogometu, odbojci i stolnom tenisu uručene su medalje. Promovirani su učenici koji su tijekom školske 2021./2022. ostvarili značajne uspjehe na natjecanjima u školi i izvan nje.

Uz prigodan glazbeni program na Svečanom školskom satu promovirani su i nagrađeni učenici oslobođeni polaganje mature:

4.A-Marina Gotovac, Valentina Mamić, Mihaela Perković, Katarina Vrdoljak

4.B-Anastazija Čelar, Lucija Krezo, Ivana Krivić, Iva Marijan, Valerija Perković, Nikolina Duvnjak

4.C-Sara Barišić, Kristina Karaula, Arna Ključo

Temeljem odluke Nastavničkog vijeća od 18. svibnja 2022. učenicom 65. generacije maturanata Gimnazije Livno jednoglasnom odlukom, a nakon provedene procedure bodovanja prema Kriterijima za izbor učenika generacije proglašena je učenica 4. A razreda Mihaela Perković.

Iskrene čestitke svim učenicima. Vi ste ponos Gimnazije.