Danas u punoj dvorani Narodnog sveučilišta u Livnu održan Svečani školski sat na kojem je promovirano i prigodno nagrađeno sedamnaest učenika oslobođenih mature, sedamnaest sjajnih djevojaka i mladića koji su sve razrede gimnazije završili ocjenom odličan. Među njima je i najbolja učenica 61. generacije maturanata Gimnazije Livno, učenica 4. C razreda Iva Ištuk. Svečanom satu uz učenike, roditelje, djelatnike gimnazije nazočio i ministar Petar Galić koji je uručio vrijedne nagrade najbolje plasiranim učenicima na županijskom natjecanju iz geografije. Nakon jutros održanih finalnih natjecanja medalje, pehari i čokolade dodijeljeni su najuspješnijim u nogometu, odbojci, basketu, badmintonu, stolnom tenisu i potezanju konopca. Uz čestitke nagrađenima veliko hvala profesorima, administrativnom i tehničkom osoblju koji su svatko na svoj način vidljivo i manje vvidljivo doprinijeli organizaciji Svečanog školskog sata. Učenici oslobođeni mature su: 4. A: Vilma Mihaela Cikojević, Marija Galešić, Anđela Gunjača, Eva Kelava i Martina Mihaljević. 4. B: Valentina Bartulović, Gabriela Karadža, Toni Kelava, Tomislav Kuliš, Paula Pavlović i Petra Petro. 4.C:Daniela Berić, Iva Ištuk, Marija Klišanin, Andrea Krišto, Andrea Mamić i Ivona Vujica.