U ponedjeljak, 24. svibnja 2021. Gimnazija Livno je prigodnim programom obilježila Svečani školski sat. Od 10:15 sati u Gradskoj športskoj dvorani održana su finalna školska natjecanja u malom nogometu i potezanju konopca. U dvorani Narodnog sveučilišta u 12 sati održan je Svečani školski sat kojemu su nazočili uz učenike, roditelje, djelatnike i prijatelje Gimnazije i resorna ministrica Gordana Nakić. Najuspješnijim učenicima i ekipama škole u malom nogometu, odbojci, basketu i potezanju konopca uručene su medalje.

Uz prigodan kratki glazbeni program na Svečanom školskom satu promovirani su i nagrađeni učenici oslobođeni polaganje mature:

  1. A:

Borić (Nusret) Lejla

Kelava (Anto) Antonela

Konta (Dragan) Lovre

Krivić (Karlo) Martina

Maglica (Ivo) Marija

Mamić (Draško) Iva

Šukan (Tihomir) Ivan

  1. B:

Antunović (Frano) Mihaela

Brnić (Mirko) Sanja

Ištuk (Ivica) Lucija

Milić (Filip) Ljuba

Pelivan (Slavko) Marija

4.C

Bandov (Jozo) Mila

Barać (Josip) Ante

Krešo ( Boženko) Petra

Marić (Neven) Lara

Periša (Marinko) Karla

Sudar (Ivica) Elizabeta

Temeljem odluke Nastavničkog vijeća od 21. svibnja 2021. učenicom 64. generacije maturanata Gimnazije Livno jednoglasnom odlukom, a nakon provedene procedure bodovanja prema Kriterijima za izbor učenika generacije proglašena je učenica 4. C razreda Lara Marić.

Iskrene čestitke svim učenicima. Vi ste ponos Gimnazije.