Gradskoj vijećnici Gradonačelnik Livna Darko Čondrić dodijelio je nagrade za najbolje likovne i literarne radove u kategoriji srednjih škola.
Nakon što je Gimnazija Livno na športskim natjecanjima povodom tridesete obljetnice obrane Livna ukupni pobjednik u kategoriji srednjih škola danas je nastavila uspješan niz i na literarnom i likovnom natječaju.
Prvo mjesto i najbolji literarni rad osvojila je svojim tekstom naša učenica Kristina Karaula, a sva tri prva mjesta u kategoriji likovnih radova za srednje škole pripala su učenicima Gimnazije Livno. Prvi mjesto i nagradu Gradonačelnika osvojio je Stipe Vidović, drugoplasirani je rad Eme Periša, a treće mjesto zaslužila je Veronika Dolić. Dragi učenici, svojom kreativnošću i izvrsnošću predstavljate Gimnaziju na najbolji način, VI STE PONOS Gimnazije, a na najbolji mogući način ste obilježili tridesetu obljetnicu obrane našega Grada.