Tim Tabula rasa Gimnazije Livno u sastavu Marko Rimac, Stipe Vidović i Tamara Bilić, s mentoricom Andreom Vukadin a u pratnji profesorice Kristine Maglica na 4. milenijskom natjecanju predstavio s projektom dizajnerskog namještaja i dodataka uređenju doma na temu glagoljica. Za svoju ideju su dobili izvrsne ocjene i od 80-ak srednjih škola iz šest država plasirali se u prvih dvadesetak rješenja. Ovim putem zahvaljujemo Petri Perković, mlafoj livanjskoj umjetnici na pomoći pri radu instalacije rađene u kombinaciji žica i drvo, hvala i Tadiji Čuli uz čiju pomoć je izrađena polica u obliku glagoljičkog slova l, zahvalni smo i na pomoći oko grafičkog uređenja Zdeslavu Sučiću. Svi su oni darovali svoj rad, znanje, vrijeme i resurse kako bi doprinijeli našem predstavljanju na natjecanju. Vi ste ponos Gimnazije.