Dvadesetak članova sekcije “Hladnjak dobrote” s voditeljicom sekcije dr. sc. Sanelom Popović na današnjem sastanku dogovorilo je proširenje aktivnosti rada sekcije, a podijeljene su i zahvalnice učenicima za humanitarni rad u prošloj školskoj godini.
Pored aktivnosti prikupljanja hrane kroz razne akcije, popunjavanje Hladnjaka prehrambenim namirnicama dnevno dva puta, brige o rokovima valjanosti hrane i vođenja evidencija planiran je iskorak u smislu dostavljanja paketa pomoći na kućni prag obiteljima i pojedincima u potrebi dva puta mjesečno. Ovim putem molimo Livnjake koji imaju informaciju o osobama i obiteljima kojima je pomoć ove vrste potrebna neka nam jave podatke. Pakete pomoći u hrani članovi sekcije i djelatnici Gimnazije Livno dostavljat će dva puta mjesečno, uz najavu korisnicima, a identiteti korisnika će, naravno, ostati anonimni.